Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay Division 2
===============================================================================
 CCAA Record: ^ 1:41.71  10/28/2015 Dunkirk Fredonia Silver Creek, Dunkirk/Fred
                         M Reynolds, M Quinn, R Drummond, D Osula          
                1:41.69  NYS
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Panama  'A'                                 1:52.73    1:52.08         32  
     1) Isabel Bailey JR                2) Hialeah Johnson JR             
     3) Madelynn Lisciandro SO          4) Tessa Mozzi JR                 
                  26.83       56.76 (29.93)     1:24.85 (28.09)     1:52.08 (27.23)
  2 Southwestern  'A'                           1:50.08    1:52.14         26  
     1) Ellie Kreinheder JR             2) Alexis Grijalva 8              
     3) Isabella Grijalva SO            4) Morgan Faulk 8                 
                  28.65       56.82 (28.17)     1:26.11 (29.29)     1:52.14 (26.03)
  3 Chautauqua Lake  'A'                        1:58.55    2:00.79         24  
     1) Amelia Brown JR                 2) Sophia Gervasio 8              
     3) Jade Shampoe JR                 4) Hannah Morrison SR             
                  28.82     1:00.91 (32.09)     1:30.21 (29.30)     2:00.79 (30.58)
  4 Panama  'B'                                 1:59.65    2:00.92         22  
     1) Jalyn Linton SO                 2) Hope Marshall SR               
     3) Evelyn Montagna FR              4) Olivia Morton JR               
                  31.22     1:00.64 (29.42)     1:30.73 (30.09)     2:00.92 (30.19)
  5 Panama  'C'                                 2:04.00    2:05.20         20  
     1) Caroline Apthorpe 8             2) Emily Lyon JR                  
     3) Natalie Hoyt JR                 4) Britta Watkins FR              
                  32.76     1:03.58 (30.82)     1:35.38 (31.80)     2:05.20 (29.82)
  6 Salamanca  'A'                              2:04.55    2:12.43         18  
     1) Kaihalla George SR              2) Emily Brown 8                  
     3) Michaelynn Lecceardone 8        4) Mikaela Tennity 7              
                  31.64     1:08.35 (36.71)     1:41.81 (33.46)     2:12.43 (30.62)
  7 Southwestern  'C'                                NT    2:18.16         14  
     1) Maddison Cresanti FR            2) Addison Brassard 8             
     3) Sophie Kreinheder 8             4) Ashlyn Swan FR                 
                  32.37     1:10.19 (37.82)     1:43.54 (33.35)     2:18.16 (34.62)
  8 Chautauqua Lake  'B'                        2:16.23    2:19.11         10  
     1) Rylee Buxton FR                 2) Gabriella Testa 7              
     3) Alesia Duffee JR                4) Kenadie Wilson 7               
                  34.43     1:12.15 (37.72)     1:43.69 (31.54)     2:19.11 (35.42)
  9 Gowanda  'A'                                2:07.05    2:23.30          8  
     1) Ashton Francis JR               2) Madeline Conrow SR             
     3) Kaytlin Jimmerson JR            4) Emma Taylor SO                 
                  34.90     1:09.56 (34.66)     1:51.11 (41.55)     2:23.30 (32.19)
 10 Panama  'D'                                      NT   x2:39.89        
     1) Kayla Griffin 7                 2) Hannah Karlson SR              
     3) Elora Watkins 7                 4) Izabella Hurlburt 7            
                  42.06     1:12.28 (30.22)     1:57.34 (45.06)     2:39.89 (42.55)
 -- Southwestern  'B'                                NT         DQ        
     1) Teagan Shedd SO                 2) Leeya Riley FR                 
     3) Emily Crawford JR               4) Faith Hamilton 8               
                  28.65     1:01.68 (33.03)     1:37.09 (35.41)          DQ (32.98)