Event 2  Girls 200 Yard Freestyle Division 2
===============================================================================
 CCAA Record: ^ 1:57.07  10/28/2015 Sydney Thomas, Southwestern                
                1:57.24  NYS
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Grace Wood          SR Southwestern         2:00.74    1:59.55         16  
                  27.55       57.32 (29.77)     1:28.22 (30.90)     1:59.55 (31.33)
  2 Hialeah Johnson     JR Panama               2:18.88    2:13.73         13  
                  30.50     1:05.42 (34.92)     1:40.67 (35.25)     2:13.73 (33.06)
  3 Alexis Grijalva      8 Southwestern         2:16.32    2:19.55         12  
                  30.74     1:05.93 (35.19)     1:42.81 (36.88)     2:19.55 (36.74)
  4 Maddigan Bless      JR Panama               2:26.08    2:22.61         11  
                  31.39     1:06.65 (35.26)     1:45.25 (38.60)     2:22.61 (37.36)
  5 Jalyn Linton        SO Panama               2:29.46    2:22.95         10  
                  30.76     1:06.47 (35.71)     1:44.48 (38.01)     2:22.95 (38.47)
  6 Anna Jones          JR Southwestern              NT    2:26.36          9  
                  33.27     1:11.03 (37.76)     1:48.55 (37.52)     2:26.36 (37.81)
  7 Olivia Morton       JR Panama               2:30.55    2:29.05          7  
                  32.56     1:10.77 (38.21)     1:50.85 (40.08)     2:29.05 (38.20)
  8 Alesia Duffee       JR Chautauqua Lake      2:35.17    2:30.26          5  
                  34.05     1:12.75 (38.70)     1:52.23 (39.48)     2:30.26 (38.03)
  9 Hannah Morrison     SR Chautauqua Lake      2:37.18    2:30.35          4  
                  33.87     1:12.26 (38.39)     1:52.17 (39.91)     2:30.35 (38.18)
 10 Caroline Apthorpe    8 Panama               2:40.65   x2:38.64        
                  34.14     1:14.78 (40.64)     1:58.04 (43.26)     2:38.64 (40.60)
 11 Halle Karlson       SO Panama               2:44.01   x2:38.79        
                  35.61     1:16.15 (40.54)     1:58.18 (42.03)     2:38.79 (40.61)
 12 Olivia Latimore     JR Gowanda              2:38.13    2:39.90          3  
                  36.22     1:16.30 (40.08)     1:57.44 (41.14)     2:39.90 (42.46)
 13 Emma Brown          SO Salamanca            2:48.69    2:44.31          2  
                  36.38     1:17.73 (41.35)     2:01.91 (44.18)     2:44.31 (42.40)
 14 Emma Heim           JR Chautauqua Lake      2:42.07    2:45.91          1  
                  36.87     1:17.77 (40.90)     2:01.57 (43.80)     2:45.91 (44.34)
 15 Madeline Conrow     SR Gowanda              2:45.19    2:49.07        
                  39.51     1:21.69 (42.18)     2:05.85 (44.16)     2:49.07 (43.22)
 16 Kenadie Wilson       7 Chautauqua Lake      2:50.01    2:50.38        
                  39.90     1:24.16 (44.26)     2:09.28 (45.12)     2:50.38 (41.10)
 17 Michaelynn Leccear   8 Salamanca                 NT    3:12.32        
                  39.85     1:29.37 (49.52)     2:21.65 (52.28)     3:12.32 (50.67)
 18 Becca Oakes         SO Salamanca            3:32.40    3:28.73        
                  41.54     1:32.94 (51.40)     2:31.65 (58.71)     3:28.73 (57.08)