Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
   Section 6: S 1:35.75  11/17/2012 Clarence HS, Clarence                      
                         R. Anthone, V. Butler, C. Willis, D. Rommel       
                1:41.69  NYS NYS Qualifying Time
                1:52.77  SEC6 Sectional Qualifying
    School                                      Prelims     Finals       Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Amherst                                     1:42.36    1:40.21 NYS     40  
     1) Smith, Paige SR                 2) Parobek, Maggie JR             
     3) DeBoth, Carolyn SR              4) Van Buren, Grace SR            
              25.65       51.58 (25.93)     1:16.47 (24.89)     1:40.21 (23.74)
  2 Iroquois                                    1:41.31    1:41.64 NYS     34  
     1) Lenda, Allison SR               2) Slachetka, Shelby SO           
     3) White, Melanie FR               4) Wheeler, Alexandra SR          
              25.50       51.31 (25.81)     1:16.59 (25.28)     1:41.64 (25.05)
  3 East Aurora                                 1:43.40    1:42.34 SEC6    32  
     1) Tully, Sarah JR                 2) Brinker, Mary SO               
     3) Chugh, Katherine FR             4) Zagrobelny, Bridget FR         
              26.51       50.29 (23.78)     1:16.84 (26.55)     1:42.34 (25.50)
  4 Olean                                       1:43.99    1:43.91 SEC6    30  
     1) Pagett, Christine SR            2) Jackson, Megan 8               
     3) Trietley, Alexis FR             4) Thomas, Sara FR                
              26.05       52.55 (26.50)     1:17.00 (24.45)     1:43.91 (26.91)
  5 Starpoint                                   1:45.74    1:45.16 SEC6    28  
     1) Dallas, Elizabeth SO            2) Cottrell, Ashleigh JR          
     3) Smith, Allison 8                4) Mullane, Sarah SR              
              27.06       53.20 (26.14)     1:19.73 (26.53)     1:45.16 (25.43)
  6 Fredonia                                    1:46.86    1:46.26 SEC6    26  
     1) Mroczka, Grace SR               2) Gould, Lillee JR               
     3) Spacciapolli, Victoria FR       4) Quinn, Mackenzie SR            
              26.85       53.26 (26.41)     1:19.75 (26.49)     1:46.26 (26.51)
  7 Williamsville South                         1:53.35    1:53.56         24  
     1) Panzica, Elizabeth SO           2) Sherwood, Julia FR             
     3) Rietz, Tarin 8                  4) Lawler, Zoe SR                 
              26.98       56.42 (29.44)     1:25.75 (29.33)     1:53.56 (27.81)
  8 Grand Island                                1:52.98    1:53.73         22  
     1) Westfall, Brienne SR            2) Thompson, Anna JR              
     3) Jensen, Cassidy JR              4) Diaz, Lexie SR                 
              29.20       57.65 (28.45)     1:26.60 (28.95)     1:53.73 (27.13)
B - Final
  9 Lewiston-Porter                             1:56.44    1:54.96         18  
     1) Avila-Shah, Jessi SO            2) Hoplight, Bailey SR            
     3) Waechter, Maggie JR             4) Lauzonis, Emily JR             
              29.93       59.42 (29.49)     1:26.41 (26.99)     1:54.96 (28.55)
 10 West Seneca East                            1:54.50    1:55.05         14  
     1) Wilson, Gabrielle 7             2) Judy, Paris FR                 
     3) Krumpek, Ella 7                 4) Patterson, Megan SO            
              29.08       58.95 (29.87)     1:27.76 (28.81)     1:55.05 (27.29)
 11 Maryvale                                    2:00.98    1:59.49         12  
     1) Caughill, Alyssa SR             2) Phillips, Ashley SR            
     3) Strong, Sonya FR                4) Meyer, Kathryn JR              
              30.34       58.97 (28.63)     1:30.10 (31.13)     1:59.49 (29.39)
 12 Kenmore East                                2:06.28    2:05.65         10  
     1) Mech, Alyssa SR                 2) Ettinger, Lyllian SO           
     3) Reed, Payge JR                  4) Mitchell, Andrea SR            
              31.14     1:03.27 (32.13)     1:34.97 (31.70)     2:05.65 (30.68)
Preliminaries
 -- Starpoint  'B'                              1:53.69                   
     1) Balko, Meghan FR                2) Bull, Jenna JR                 
     3) McIntosh, Margaret SR           4) Glynn, Desiree SR              
 -- Olean  'B'                                  1:55.25                   
     1) Mikolajczyk, Emma SO            2) Marshall, Olivia SO            
     3) Slavinski, Anna 8               4) Herman, Tyyetta 7              
 -- Amherst  'B'                                1:57.53                   
     1) DeBoth, Lindsay SO              2) Klose, Shayna 8                
     3) Stucker, Arianna SO             4) Damiani, Celia FR              
 -- Fredonia  'B'                               1:53.60                   
     1) Roth, Abigail 8                 2) Fortna, Jane JR                
     3) D'Agostino, Brooke JR           4) Zebraski, Kaelyn SR            
 -- Grand Island  'B'                           2:12.63                   
     1) Sarigiannis, Eliza JR           2) Malush, Morgan 8               
     3) York, Jenna SO                  4) Wallace, Zoe SO                
 -- Cheektowaga                                     DQ                    
     1) DuBard, Mikayla SR              2) Higley, Kayla SO               
     3) Nguyen, Isabella SO             4) Pham, Brianna SO               
 -- Kenmore East  'B'                              DFS                    
     1) Reed, Payge JR                  2) Makula, Allison SO             
     3) Beebe, Rachel SO                4) Bevilacqua, Samantha FR        
 -- East Aurora  'B'                               DFS                    
 -- Iroquois  'B'                                  DFS