Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
   Section 6: S 55.00  11/19/2016 Olivia Sapio, Orchard Park                   
              1:00.02  NYS NYS Qualifying Time
              1:06.56  SEC6 Sectional Qualifying
    Name              Year School               Prelims     Finals       Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Bashor, Allie       SO Starpoint            1:00.19      59.10 NYS     20  
              28.59       59.10 (30.51)                                        
  2 Van Buren, Grace    SR Amherst              1:00.76      59.68 NYS     17  
              27.26       59.68 (32.42)                                        
  3 Wheeler, Alexandra  SR Iroquois             1:01.29    1:00.87 SEC6    16  
              28.74     1:00.87 (32.13)                                        
  4 DeBoth, Carolyn     SR Amherst              1:02.53    1:00.93 SEC6    15  
              28.73     1:00.93 (32.20)                                        
  5 Yunke, Julia        JR West Seneca East     1:02.97    1:02.43 SEC6    14  
              28.87     1:02.43 (33.56)                                        
  6 Diaz, Lexie         SR Grand Island         1:04.95    1:02.89 SEC6    13  
              29.47     1:02.89 (33.42)                                        
  7 Wheeler, Samantha   SO Iroquois             1:05.76    1:06.34 SEC6    12  
              30.75     1:06.34 (35.59)                                        
  8 Panzica, Elizabeth  SO Wlmsvl South         1:05.51    1:07.49         11  
              30.86     1:07.49 (36.63)                                        
B - Final
  9 Quinn, Mackenzie    SR Fredonia             1:05.81    1:05.87 SEC6     9  
              29.36     1:05.87 (36.51)                                        
 10 McCutcheon, Chloe   FR Pioneer              1:07.85    1:07.32          7  
              30.90     1:07.32 (36.42)                                        
 11 Sherlock, Jenna     JR Fredonia             1:07.45    1:07.63          6  
              31.30     1:07.63 (36.33)                                        
 12 Drozdowski, Jessic   8 East Aurora          1:08.16    1:07.92          5  
              32.38     1:07.92 (35.54)                                        
 13 Schrader, Ava       JR Starpoint            1:08.01    1:08.84          4  
              30.55     1:08.84 (38.29)                                        
 14 D'Agostino, Brooke  JR Fredonia             1:10.27    1:11.78          3  
              32.24     1:11.78 (39.54)                                        
 15 Hudson, Desiree     SO Pioneer              1:10.58    1:12.09          2  
              33.08     1:12.09 (39.01)                                        
 16 Parobek, Madison     8 Amherst              1:10.80    1:14.43          1  
              33.09     1:14.43 (41.34)                                        
C - Final
 17 Stoelting, Rachel    8 Starpoint            1:10.90    1:08.94        
              31.52     1:08.94 (37.42)                                        
 18 Vanner, Cate        SO East Aurora          1:11.43    1:10.24        
              32.59     1:10.24 (37.65)                                        
 19 McKnight, Lauren    SO Wlmsvl South         1:11.23    1:11.10        
              34.00     1:11.10 (37.10)                                        
 20 Westfall, Brienne   SR Grand Island         1:11.75    1:11.86        
              32.69     1:11.86 (39.17)                                        
 21 Walters, Elizabeth   7 West Seneca East     1:12.25    1:13.48        
              34.57     1:13.48 (38.91)                                        
 22 Krumpek, Ella        7 West Seneca East     1:13.97    1:13.52        
              33.58     1:13.52 (39.94)                                        
 23 Meyer, Kathryn      JR Maryvale             1:13.84    1:13.56        
              35.59     1:13.56 (37.97)                                        
 24 Nazarevych, Sophia  FR Iroquois             1:11.35    1:13.75        
              33.26     1:13.75 (40.49)                                        
Preliminaries
 25 Budzich, Alice       8 Kenmore East         1:14.42                   
 26 Patterson, Riley    FR Grand Island         1:15.05                   
 27 Kloc, Caroline       7 East Aurora          1:15.22                   
 -- Goergen, Katrina    SO East Aurora             DFS