Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
   Section 6: S 2:01.29  11/20/2010 Courtney Otto, West Seneca West            
                2:12.84  NYS NYS Qualifying Time
                2:25.34  SEC6 Sectional Qualifying
    Name              Year School               Prelims     Finals       Points 
===============================================================================
A - Final
  1 Smith, Paige        SR Amherst              2:17.86    2:14.34 SEC6    20  
              28.65     1:03.50 (34.85)     1:42.37 (38.87)     2:14.34 (31.97)
  2 Spacciapolli, Vict  FR Fredonia             2:19.72    2:19.04 SEC6    17  
              29.63     1:06.21 (36.58)     1:45.89 (39.68)     2:19.04 (33.15)
  3 Zagrobelny, Bridge  FR East Aurora          2:22.60    2:19.52 SEC6    16  
              29.81     1:07.83 (38.02)     1:45.69 (37.86)     2:19.52 (33.83)
  4 Diaz, Lexie         SR Grand Island         2:19.51    2:19.56 SEC6    15  
              29.79     1:04.97 (35.18)     1:46.25 (41.28)     2:19.56 (33.31)
  5 White, Melanie      FR Iroquois             2:18.04    2:20.54 SEC6    14  
  6 Maslanka, Julia     JR Starpoint            2:22.39    2:23.24 SEC6    13  
              31.41     1:09.97 (38.56)     1:49.69 (39.72)     2:23.24 (33.55)
  7 Smith, Allison       8 Starpoint            2:24.60    2:23.63 SEC6    12  
              33.11     1:13.04 (39.93)     1:52.76 (39.72)     2:23.63 (30.87)
  8 Snayczuk, Mikaela   SR Pioneer              2:22.81    2:28.29         11  
              32.47     1:11.21 (38.74)     1:54.06 (42.85)     2:28.29 (34.23)
B - Final
  9 Sherlock, Jenna     JR Fredonia             2:24.76    2:23.94 SEC6     9  
              30.40     1:06.83 (36.43)     1:50.79 (43.96)     2:23.94 (33.15)
 10 Lee, Madeline       FR Wlmsvl South         2:26.60    2:24.21 SEC6     7  
              29.76     1:05.31 (35.55)     1:49.20 (43.89)     2:24.21 (35.01)
 11 Reilly, Fiona        7 Wlmsvl South         2:29.93    2:28.87          6  
              31.46     1:09.70 (38.24)     1:53.15 (43.45)     2:28.87 (35.72)
 12 Gehm, Kassidy       JR Olean                2:29.64    2:29.51          5  
              32.49     1:12.37 (39.88)     1:53.54 (41.17)     2:29.51 (35.97)
 13 Drozdowski, Jessic   8 East Aurora          2:31.52    2:30.55          4  
              32.66     1:12.49 (39.83)     1:55.48 (42.99)     2:30.55 (35.07)
 14 McCutcheon, Chloe   FR Pioneer              2:30.65    2:30.72          3  
              31.74     1:09.49 (37.75)     1:55.39 (45.90)     2:30.72 (35.33)
 15 Martino, Adrianna   FR Starpoint            2:31.85    2:30.90          2  
              35.44     1:16.30 (40.86)     1:57.33 (41.03)     2:30.90 (33.57)
 16 Ray, Yana           JR East Aurora          2:33.20    2:39.19          1  
              34.15     1:12.39 (38.24)     2:00.24 (47.85)     2:39.19 (38.95)
C - Final
 17 Westfall, Brienne   SR Grand Island         2:34.39    2:30.25        
              31.53     1:08.70 (37.17)     1:54.34 (45.64)     2:30.25 (35.91)
 18 Thomas, Sara        FR Olean                2:34.61    2:33.19        
              33.79     1:14.43 (40.64)     2:00.02 (45.59)     2:33.19 (33.17)
 19 Clemens, Megan      JR Iroquois             2:36.27    2:34.28        
              33.56     1:13.16 (39.60)     1:58.16 (45.00)     2:34.28 (36.12)
 20 DeBoth, Lindsay     SO Amherst              2:35.17    2:35.52        
              31.83     1:12.45 (40.62)     1:56.74 (44.29)     2:35.52 (38.78)
 21 Steighner, Alexa    SO Olean                2:38.69    2:39.41        
              35.51     1:17.51 (42.00)     2:03.03 (45.52)     2:39.41 (36.38)
 22 McKnight, Lauren    SO Wlmsvl South         2:37.98    2:39.63        
              32.47     1:12.77 (40.30)     2:01.58 (48.81)     2:39.63 (38.05)
 23 Budzich, Alice       8 Kenmore East         2:37.03    2:39.84        
              33.68     1:15.51 (41.83)     2:01.44 (45.93)     2:39.84 (38.40)
 24 Klose, Shayna        8 Amherst              2:38.91    2:40.89        
              35.55     1:18.81 (43.26)     2:05.10 (46.29)     2:40.89 (35.79)
Preliminaries
 11 Bryk, Sammie        SO Lewiston-Porter      2:27.78                   
 26 Meyer, Kathryn      JR Maryvale             2:39.21                   
 27 Sherwood, Julia     FR Wlmsvl South         2:39.42                   
 28 Kwitek, Grace        8 East Aurora         J2:39.42                   
 29 Parobek, Madison     8 Amherst              2:39.58                   
 30 Faso, Juliana       FR Grand Island         2:41.14                   
 31 Hudson, Desiree     SO Pioneer              2:42.03                   
 32 Krumpek, Ella        7 West Seneca East     2:43.92                   
 33 Sorel, Elzbieta     JR Grand Island         2:44.20                   
 34 Frerichs, Greta      8 Fredonia             2:44.52                   
 35 Lesinski, Natalie   FR Kenmore East         2:48.11                   
 36 Roth, Abigail        8 Fredonia             2:48.42                   
 37 Patterson, Riley    FR Grand Island         2:48.55