Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
   ECIC Meet: M 1:40.27  10/24/2015 Orchard Park HS, Orcha                     
                         Wardner, Dolce, Saio, Ernst                       
 ECIC League: L 1:35.75  11/17/2012 Clarence HS, Clare                         
                         Anthone, Butler, Willis, Rommel                   
   Section 6: S 1:35.75  11/17/2012 Clarence HS, Clare                         
                         Anthone, Butler, Willis, Rommel                   
   CLAR Pool: P 1:39.14     10/2013 Clarence HS, Clare                         
                1:41.69  NYS State Qualifying
                1:57.95  SEC6 Section 6 Qual
    School                                      Prelims     Finals       Points 
===============================================================================
A - Final
  1 East Aurora  'A'                            1:46.18    1:41.12 NYS     40  
     1) Brinker, Emma 11                2) Zagrobelny, Mary 12            
     3) Dunbar, Mary 11                 4) Brinker, Mary 9                
                  25.78       51.14 (25.36)     1:16.62 (25.48)     1:41.12 (24.50)
  2 Starpoint  'A'                              1:45.58    1:44.31 SEC6    34  
     1) Miller, Lilly 12                2) Cottrell, Emily 11             
     3) Mullane, Sarah 10               4) Sacco, Jessica 12              
                  25.77       51.81 (26.04)     1:17.68 (25.87)     1:44.31 (26.63)
  3 Amherst  'A'                                1:49.20    1:46.31 SEC6    32  
     1) Van Buren, Grace 10             2) Parobek, Maggie 9              
     3) DeBoth, Carolyn 10              4) Smith, Paige 10                
                  25.23       53.17 (27.94)     1:19.54 (26.37)     1:46.31 (26.77)
  4 Eden  'A'                                   1:48.55    1:47.88 SEC6    30  
     1) Moppert, Tia 9                  2) Kordal, Marissa 12             
     3) Kuster, Emily 10                4) Scheu, Makayla 10              
                  28.48       54.72 (26.24)     1:23.17 (28.45)     1:47.88 (24.71)
  5 Pioneer  'A'                                1:52.53    1:52.18 SEC6    28  
     1) Snayczuk, Hannah 12             2) Roblee, Haley 12               
     3) Hudson, Desiree 8               4) McAfee, Emily 12               
                  28.69       57.89 (29.20)     1:27.43 (29.54)     1:52.18 (24.75)
  6 Springville-Griffith  'A'                   1:53.86    1:53.19 SEC6    26  
     1) Lavanture, Allison 10           2) Ditchey, Lauren 10             
     3) Lawton, Anna 10                 4) Galvin, McKenzie 11            
                  27.82       56.43 (28.61)     1:24.39 (27.96)     1:53.19 (28.80)
  7 Maryvale  'A'                               1:56.37    1:54.45 SEC6    24  
     1) Phillips, Ashley 10             2) Meyer, Katie 9                 
     3) Seth, Kim 8                     4) Caughill, Alyssa 10            
                  29.06       57.37 (28.31)     1:26.19 (28.82)     1:54.45 (28.26)
  8 Cleveland Hill  'A'                         1:56.69    1:55.65 SEC6    22  
     1) Purpura, Jennifer 10            2) Johnson, Maelynn 11            
     3) Purpura, Julia 7                4) Sullivan, Mora 10              
                  27.92       58.91 (30.99)     1:28.83 (29.92)     1:55.65 (26.82)
B - Final
  9 Cheektowaga  'A'                            2:01.01    1:57.02 SEC6    18  
     1) Bellaus, Haley 9                2) Foxe, Charrlotte 11            
     3) DuBard, Mikayla 10              4) Mikolajczyk, Jaylina 10        
                  29.11     1:01.31 (32.20)     1:28.14 (26.83)     1:57.02 (28.88)
 10 Alden  'A'                                  1:59.47    2:00.27         14  
     1) Roy, Hannah 10                  2) Burke, Alexis 12               
     3) Hillman, Sam 9                  4) Salim, Julia 10                
                  30.45     1:00.11 (29.66)     1:30.21 (30.10)     2:00.27 (30.06)
 11 Holland  'A'                                2:07.62    2:06.22         12  
     1) Prible, Caroline 9              2) Marciniak, Madison 12          
     3) Murray, Kelly 8                 4) Shafer, Abby 9                 
                  30.50     1:02.99 (32.49)     1:36.18 (33.19)     2:06.22 (30.04)
 12 Tonawanda  'A'                              2:11.08    2:12.19         10  
     1) Marciniak, Corinne 9            2) Oddo, Melyssa 11               
     3) Ermer, Claire 10                4) Haentges, Emily 12             
                  35.75     1:10.91 (35.16)     1:42.20 (31.29)     2:12.19 (29.99)
 -- Lake Shore  'A'                             1:57.38        DFS        
     1) Fox, Madison 11                 2) Schmidt, Bella 9               
     3) Slotman, Olivia 12              4) George, Tori 11                
C - Final
 -- Starpoint  'B'                              1:54.96   x1:53.69 SEC6   
     1) Cottrell, Ashleigh 9            2) Bull, Jenna 8                  
     3) Dallas, Liz 8                   4) Toth, Haley 11                 
                  28.74       57.24 (28.50)     1:25.54 (28.30)     1:53.69 (28.15)
 -- East Aurora  'B'                            1:59.46   x1:57.12 SEC6   
     1) Morrissey, Josie 10             2) Gnecco, Caterina 11            
     3) May, Julia 10                   4) Chugh, Katie 8                 
                  29.17       59.87 (30.70)     1:29.32 (29.45)     1:57.12 (27.80)
 -- Amherst  'B'                                2:03.96   x1:58.34        
     1) Stayer, Tiffany 10              2) Gregorio, Brooke 9             
     3) Mansour, Mia 9                  4) Todaro, Macayla 9              
                  28.64       57.55 (28.91)     1:28.98 (31.43)     1:58.34 (29.36)
 -- Springville-Griffith  'B'                   2:01.63   x2:01.41        
     1) Delaney, Carley 8               2) Blesy, Lexi 11                 
     3) Moscato, Abby 11                4) Komenda, Kierstin 12           
                  30.12     1:02.68 (32.56)     1:31.99 (29.31)     2:01.41 (29.42)
 -- Lake Shore  'B'                             2:11.70        DFS        
     1) Bachert, Danielle 12            2) DeMaria, Jill 11               
     3) Schiedel, Chelsea 12            4) Steffan, Katrena 9             
B - Final
 14 Depew  'A'                                  2:14.25                   
     1) Karnyski, Danielle 11           2) Cole, Amanda 7                 
     3) DiRienzo, Natalia 11            4) Steckstor, Katie 11            
Preliminaries
 -- Pioneer  'B'                                                          
     1) Miller, Leiya 10                2) McCutcheon, Chloe 7            
     3) Cooper-Dixon, Shelby 12         4) denHann, Iva 12