Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     SH~Pool: P 1:37.78   1/30/2016 Hamburg                                    
                         M Maurer, L Kennedy, C Wittmyer, K Griffin        
   Section 6: 6 1:34.71   2/27/2010 Orchard Park                               
                         P. Aronica, B. Dansa, M. Sutz, D. Hodson          
   ECIC Meet: M 1:37.78   1/30/2016 Hamburg                                    
                         M. Maurer, L. Kennedy, C. Wittmyer, K. Griffin    
 ECIC League: L 1:34.71   2/27/2010 Orchard Park                               
                         P. Aroncia, B. Dansa, M. Sutz, D. Hodson          
                1:40.67  NYS
                1:56.43  SECT
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Orchard Park  'A'                           1:40.11    1:41.43 SECT    40  
     1) McCrone, Patrick JR             2) Bruzgul, Jaxon 8               
     3) Descovich, Andrew JR            4) Sapio, Luke JR                 
                  26.55       55.17 (28.62)     1:19.14 (23.97)     1:41.43 (22.29)
  2 Hamburg  'A'                                1:43.43    1:42.33 SECT    34  
     1) Kisker, Ben SO                  2) Eisenmann, Zach JR             
     3) Wittmeyer, Jordan SR            4) Smith, Alex SO                 
                  25.77       54.17 (28.40)     1:19.07 (24.90)     1:42.33 (23.26)
  3 Lancaster  'A'                              1:47.72    1:45.07 SECT    32  
     1) Hewett, Ian SO                  2) Gasiewicz, Aaron FR            
     3) Mintz, Dominic SO               4) Gasiewicz, Colin JR            
                  25.96       53.81 (27.85)     1:21.03 (27.22)     1:45.07 (24.04)
  4 Williamsville East  'A'                     1:48.97    1:48.24 SECT    30  
     1) Tedeschi, Roman 8               2) Eaton, Nate FR                 
     3) Dai, Max SR                     4) Ombase, Vedant SR              
                  28.86       57.79 (28.93)     1:23.92 (26.13)     1:48.24 (24.32)
  5 Clarence  'A'                               1:50.02    1:49.34 SECT    28  
     1) Quealy, Andrew SO               2) Guerinot, Jack SR              
     3) Lurz, Noah FR                   4) Guo, Ryan SR                   
                  27.87       59.16 (31.29)     1:24.78 (25.62)     1:49.34 (24.56)
  6 Frontier  'A'                               1:55.37    1:51.75 SECT    26  
     1) Vogt, Aidan SO                  2) Burkett, Robert SR             
     3) Dye, Aidan FR                   4) Domster, Aidan FR              
                  29.65       56.91 (27.26)     1:25.61 (28.70)     1:51.75 (26.14)
  7 Starpoint  'A'                              1:55.33    1:52.35 SECT    24  
     1) Andruschat, Peyton JR           2) Kirk, Aidan SR                 
     3) Lemma, Kyle SR                  4) Hoover, Alex FR                
                  29.81     1:01.00 (31.19)     1:27.23 (26.23)     1:52.35 (25.12)
  8 Jamestown  'A'                              1:47.47    1:53.65 SECT    22  
     1) McIntosh, Ian SO                2) James, Jaydon FR               
     3) Harris, Phillup SR              4) Anderson, Jacob JR             
                  32.29     1:03.55 (31.26)     1:30.01 (26.46)     1:53.65 (23.64)
  9 West Seneca  'A'                            1:50.61    1:54.74 SECT    18  
     1) D'Amato, David JR               2) Schiferle, Eli SO              
     3) Jedrysik, Seth SR               4) Schaumloeffel, Aaron SR        
                  30.32     1:02.35 (32.03)     1:30.45 (28.10)     1:54.74 (24.29)
 10 Amherst  'A'                                1:54.86    1:57.80         14  
     1) Fleming, Andrew SO              2) Duval, Jackson SO              
     3) Borden, Elliott SO              4) Lenz, Jack JR                  
                  28.44     1:01.48 (33.04)     1:30.77 (29.29)     1:57.80 (27.03)
 11 Williamsville South  'A'                    2:02.00    1:58.23         12  
     1) Lawler, Matthew JR              2) Ma, Eric 7                     
     3) Mack, Daniel FR                 4) Kobielski, Colin 8             
                  26.28     1:01.23 (34.95)     1:30.85 (29.62)     1:58.23 (27.38)
 12 Sweet Home  'A'                             2:00.47    2:01.77         10  
     1) Wilson, Jacob JR                2) Hayter, Daniel 7               
     3) Colombo, August SO              4) Boyle, Zach JR                 
                  29.41     1:05.36 (35.95)     1:36.14 (30.78)     2:01.77 (25.63)
 -- Hamburg  'B'                                1:59.50   X1:58.13        
     1) Farrell, Quinn JR               2) Endress, Parker FR             
     3) O'Brien, Dan JR                 4) Held, Josh JR                  
                  29.03     1:02.83 (33.80)     1:32.20 (29.37)     1:58.13 (25.93)
 -- Lancaster  'B'                              1:54.70   X2:00.47        
     1) Vallely, McKean FR              2) Neidel, Collin SR              
     3) Trometer, Joshua SO             4) Sciandra, James SR             
                  30.31     1:01.75 (31.44)     1:34.45 (32.70)     2:00.47 (26.02)
 -- West Seneca  'B'                            2:06.50   X2:01.16        
     1) Walker, Ayden SO                2) Brown, Jacob SR                
     3) Burridge, Steven SR             4) Dana, Gus SO                   
                  32.82     1:07.07 (34.25)     1:35.16 (28.09)     2:01.16 (26.00)
 -- Williamsville East  'B'                     2:00.12   X2:01.19        
     1) Kwon, Daniel SO                 2) Root, Jack SO                  
     3) Terhaar, Benjamin JR            4) Pandya, Aditya SR              
                  32.38     1:04.36 (31.98)     1:34.44 (30.08)     2:01.19 (26.75)
 -- Starpoint  'B'                              2:07.05   X2:05.75        
     1) Madden, Tristen 7               2) Liu, Daniel JR                 
     3) Kunkel, Austin FR               4) Maldiner, Alex JR              
                  30.97     1:04.39 (33.42)     1:38.74 (34.35)     2:05.75 (27.01)