Event 12  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Olean-NI  'A'                                    NT    3:59.15        
     1) Brown, Mark A 10                2) Lippert, Shay D 10             
     3) Brennan, Troy B 12              4) Kiener, Evan M 12              
              27.58       55.95 (55.95)     1:25.98 (30.03)   1:59.77 (1:03.82)
        2:27.78 (28.01)     2:58.87 (59.10)     3:27.28 (28.41)   3:59.15 (1:00.28)
  2 Panama  'A'                                      NT    4:00.86        
     1) Helt, RJ J FR                   2) Pantell, Colby W JR            
     3) Carlson, Jake E SR              4) Strong, Austin A JR            
              27.44       56.03 (56.03)     1:26.82 (30.79)   2:00.93 (1:04.90)
        2:31.48 (30.55)   3:08.12 (1:07.19)     3:32.67 (24.55)     4:00.86 (52.74)
  3 Genesee Valley  'A'                              NT    4:16.79        
     1) Hand, Gavin J JR                2) Coble, Dyanna SR               
     3) Coble, Abbigail M FR            4) Watson, Ethan D SR             
              29.14   1:00.62 (1:00.62)     1:32.82 (32.20)   2:11.75 (1:11.13)
        2:42.69 (30.94)   3:18.00 (1:06.25)     3:45.26 (27.26)     4:16.79 (58.79)
  4 Panama  'B'                                      NT    4:56.26        
     1) Schlemmer, Will V FR            2) Marshall, David L FR           
     3) Lindquest, Zac T FR             4) Hallenback, Michael J SR       
              36.62   1:18.61 (1:18.61)     1:54.02 (35.41)   2:36.99 (1:18.38)
        3:11.23 (34.24)   3:47.54 (1:10.55)     4:19.67 (32.13)   4:56.26 (1:08.72)
  5 Olean-NI  'B'                                    NT    5:42.05        
     1) Ash-West, Ellison M 9           2) Mallory, Dawson W 7            
     3) Ruszkowski, David J 7           4) Walton, Bradley 9              
              37.67   1:19.21 (1:19.21)     2:04.51 (45.30)   2:57.67 (1:38.46)
        3:34.62 (36.95)   4:18.12 (1:20.45)   5:42.05 (1:23.93)                    
  6 Genesee Valley  'B'                              NT    6:00.29        
     1) Shultz, Hunter FR               2) Coble, Autumn R FR             
     3) Dontje, Brennan JR              4) Shultz, Brooke SO              
              40.74   1:25.77 (1:25.77)     2:08.72 (42.95)                    
            3:35.16 ( )         5:04.06 ( )     6:00.22 (56.16)     6:00.29 (56.23)
 -- Panama  'C'                                      NT   X5:46.00        
     1) Bimber, Brody J 7               2) Nelson, Andrew L 8             
     3) Verbosky, Sean J 7              4) Hickman, Connor C SR           
                      1:31.15 (1:31.15)     2:12.97 (41.82)   3:00.18 (1:29.03)
        3:39.02 (38.84)   4:25.54 (1:25.36)   5:48.80 (1:23.26)   5:46.00 (1:20.46)