Event 9  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
              1:39.84  SECT
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Panama  'A'                                 1:41.81    1:36.49 SECT    32  
     1) Strong, Austin A JR             2) Johnson, Eathan C SR           
     3) Helt, RJ J FR                   4) Johnson, Elliot S SR           
              23.80       49.04 (25.24)     1:13.21 (24.17)     1:36.49 (23.28)
  2 Frewsburg  'A'                              1:40.03    1:38.81 SECT    26  
     1) Thomas, Cooper D JR             2) Carlson, Cole A SR             
     3) Shedd, Eston M SR               4) Gifford, Zachary S FR          
              24.47       49.25 (24.78)     1:14.20 (24.95)     1:38.81 (24.61)
  3 Olean-NI  'A'                               1:44.12    1:43.30         24  
     1) Parmalee, London M 12           2) Brennan, Troy B 12             
     3) Kiener, Evan M 12               4) Kinnard, Graham C 11           
              26.73       50.83 (24.10)     1:16.76 (25.93)     1:43.30 (26.54)
  4 Fredonia  'A'                               1:46.42    1:47.88         22  
     1) Rey, Diego C                    2) Murphy, Ronan J                
     3) LaGrow, Brad S                  4) Donahue, Tyler J               
              27.18       55.01 (27.83)     1:23.21 (28.20)     1:47.88 (24.67)
  5 Frewsburg  'B'                              1:48.65    1:49.26         20  
     1) Noodt, Andrew N FR              2) Stearns, Jacob B FR            
     3) Collins, Noah R FR              4) Ridout, Tyler S SR             
              27.93       53.79 (25.86)     1:21.57 (27.78)     1:49.26 (27.69)
  6 Panama  'B'                                 1:54.50    1:51.61         18  
     1) Carlson, Jake E SR              2) Hallenback, Michael J SR       
     3) Pantell, Colby W JR             4) Marshall, David L FR           
              27.19       55.77 (28.58)     1:24.15 (28.38)     1:51.61 (27.46)
  7 Olean-NI  'B'                               1:59.31    1:57.04         14  
     1) Lippert, Shay D 10              2) Morawski, Filip * 12           
     3) Cruz, Keon A 10                 4) Schlepko, Tyler 12             
              28.20       54.63 (26.43)     1:26.17 (31.54)     1:57.04 (30.87)
  8 Panama  'C'                                 2:20.00    2:06.44         10  
     1) Hickman, Connor C SR            2) Schlemmer, Will V              
     3) Lindquest, Zac T FR             4) Nelson, Andrew L 8             
              38.07     1:00.56 (22.49)     1:30.38 (29.82)     2:06.44 (36.06)
  9 Fredonia  'B'                               2:00.69    2:10.35          8  
     1) Kinkela, Max N                  2) Hannum, Seth G                 
     3) Gens, Neil W                    4) Annear, Chris H                
              28.82       59.40 (30.58)     1:38.51 (39.11)     2:10.35 (31.84)
 10 Olean-NI  'C'                               2:20.01    2:23.61          6  
     1) Ash-West, Ellison M 9           2) Mallory, Dawson W 8            
     3) Hall, Randy S 8                 4) Ruszkowski, David J 8          
              32.20     1:10.77 (38.57)     1:48.05 (37.28)     2:23.61 (35.56)