Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
              1:56.43  SECT
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Olean-NI  'A'                               1:57.65    1:52.93 SECT    32  
     1) Brown, Mark A 10                2) Kiener, Evan M 12              
     3) Brennan, Troy B 12              4) Parmalee, London M 12          
              29.03     1:00.59 (31.56)     1:27.19 (26.60)     1:52.93 (25.74)
  2 Fredonia  'A'                               1:53.44    1:56.54         26  
     1) Frerichs, Finn H                2) Brockelbank, Matthew T         
     3) Murphy, Ronan J                 4) Osula, Bill W                  
              31.85     1:05.70 (33.85)     1:34.18 (28.48)     1:56.54 (22.36)
  3 Frewsburg  'A'                              2:02.76    1:57.24         24  
     1) Moore, Gannon R                 2) Lindstrom, Brady D             
     3) Shedd, Eston M SR               4) Carlson, Cole A SR             
              29.17     1:03.58 (34.41)     1:32.71 (29.13)     1:57.24 (24.53)
  4 Fredonia  'B'                               2:00.37    2:01.86         22  
     1) Donahue, Tyler J                2) Rey, Diego C                   
     3) Kinkela, Max N                  4) LaGrow, Brad S                 
              29.99     1:03.95 (33.96)     1:34.13 (30.18)     2:01.86 (27.73)
  5 Panama  'A'                                 1:59.36    2:04.36         20  
     1) Hallenback, Michael J SR        2) Johnson, Eathan C SR           
     3) Carlson, Jake E SR              4) Marshall, David L FR           
              35.26     1:06.65 (31.39)     1:37.12 (30.47)     2:04.36 (27.24)
  6 Olean-NI  'B'                               2:07.90    2:06.45         18  
     1) Clayson, Zachary M 8            2) Morawski, Filip * 12           
     3) Weseman, Gavin L 8              4) Kinnard, Graham C 11           
              36.98     1:08.42 (31.44)     1:39.27 (30.85)     2:06.45 (27.18)
  7 Frewsburg  'B'                              2:15.90    2:10.13         14  
     1) Olmstedt, Alec N                2) Gifford, Toby S FR             
     3) Barber, Caleb J SR              4) Noodt, Andrew N FR             
              34.69     1:11.06 (36.37)     1:42.82 (31.76)     2:10.13 (27.31)
  8 Dunkirk-ZZ  'A'                             2:02.41    2:17.51         10  
     1) Degolier, Sebastian C JR        2) Cox, Josiah R FR               
     3) Bates, Owen K SO                4) Fred, Adam R 7                 
              44.33     1:20.84 (36.51)     1:51.83 (30.99)     2:17.51 (25.68)
  9 Frewsburg  'C'                                   NT    2:18.55          8  
     1) Lawton, Jacob S                 2) Luce, Ethan A FR               
     3) Turcotte, Brooks C FR           4) Hagel, Oliver J FR             
              38.08     1:15.37 (37.29)     1:49.29 (33.92)     2:18.55 (29.26)
 10 Panama  'B'                                 2:37.00    2:31.96          6  
     1) Nelson, Andrew L 8              2) Schlemmer, Will V              
     3) Hickman, Connor C SR            4) Lindquest, Zac T FR            
              43.07     1:22.62 (39.55)     2:09.72 (47.10)     2:31.96 (22.24)
 11 Fredonia  'C'                               2:34.04    2:32.13          4  
     1) Reynolds, Josh M                2) Pacos, Aaron J                 
     3) Hannum, Seth G                  4) Gens, Neil W                   
              37.63     1:16.14 (38.51)     1:53.03 (36.89)     2:32.13 (39.10)
 12 Olean-NI  'C'                                    NT    2:46.14          2  
     1) Walton, Bradley 9               2) Ruszkowski, David J 8          
     3) Mallory, Dawson W 8             4) Hall, Randy S 8                
              41.16     1:23.91 (42.75)     2:08.63 (44.72)     2:46.14 (37.51)