Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
   Section 6: S 1:34.71        2010 Orchard Park, Orcha                        
                         Aronica, Dansa, Sutz, Hudson                      
   Mary Pool: P 1:39.14        2013 Williamsville North                        
                1:40.67  NYS NYS Qualifying
                1:59.90  SEC Sectional Qualifying
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Albion High School                          1:45.45    1:46.30 SEC     40  
     1) Furmanski, Thomas SO            2) Kovaleski, Matt JR             
     3) Sanchez, Sam SO                 4) Sanchez, Carlitos SR           
                  28.50       58.18 (29.68)     1:23.49 (25.31)     1:46.30 (22.81)
  2 Amherst Central High School                 1:49.73    1:49.81 SEC     34  
     1) France, DaVon SR                2) Piegza, Cayden SO              
     3) Keyes, Aidan SR                 4) Dunkle, Elias JR               
                  28.90       59.47 (30.57)     1:26.27 (26.80)     1:49.81 (23.54)
  3 Starpoint High School                       1:51.34    1:50.72 SEC     32  
     1) Matyjas, Matthew SR             2) Miller, Erik JR                
     3) Bannister, Ethan SO             4) Jauch, Owen JR                 
                  28.54       59.36 (30.82)     1:27.01 (27.65)     1:50.72 (23.71)
  4 East Aurora High School                     1:47.12    1:51.01 SEC     30  
     1) Brod, Parker FR                 2) Zagrobelny, Thomas FR          
     3) Culov, Mirza SR                 4) Roberts, Patrick SO            
                  28.95     1:00.69 (31.74)     1:26.52 (25.83)     1:51.01 (24.49)
  5 Maryvale High School                        1:54.87    1:53.36 SEC     28  
     1) Tran, Taron JR                  2) Kosmack, Kyle JR               
     3) Peters, Evan JR                 4) Fest, Anthony JR               
                  29.59     1:02.23 (32.64)     1:29.17 (26.94)     1:53.36 (24.19)
  6 Dunk Fred Broct CassaVal                    1:55.85    1:54.87 SEC     26  
     1) Osula, Osasere JR               2) Brockelbank, Mathew SO         
     3) Murhpy, Ronan FR                4) Bates, Owen FR                 
                  25.32       57.03 (31.71)     1:27.66 (30.63)     1:54.87 (27.21)
  7 Olean High School                           1:57.77    1:56.38 SEC     24  
     1) Brown, Mark FR                  2) Morawski, Filip JR             
     3) Brennan, Troy JR                4) Parmalee, London JR            
                  29.66     1:04.61 (34.95)     1:31.42 (26.81)     1:56.38 (24.96)
  8 Grand Island Central School                 1:52.03    1:56.43 SEC     22  
     1) Szczepankiewicz, Aaron FR       2) Loss, Michael SO               
     3) O'Connor, Christopher JR        4) Harding, Chase 7               
                  30.62     1:03.71 (33.09)     1:31.29 (27.58)     1:56.43 (25.14)
  9 Lewiston-Porter High School                 1:55.75    1:56.45 SEC     18  
     1) Currie, Justin FR               2) Pavan, Justin FR               
     3) Warren, Ben SO                  4) Wisto, Ben SO                  
                  42.04     1:02.34 (20.30)     1:30.77 (28.43)     1:56.45 (25.68)
 10 Springville Griffith                        1:54.25    1:56.67 SEC     14  
     1) Schweickert, Eric FR            2) Schelble, Blaze FR             
     3) Boberg, Jonathan JR             4) Emley, Elliot SO               
                  31.00     1:05.08 (34.08)     1:32.30 (27.22)     1:56.67 (24.37)
 11 City Honors School                          1:59.32    1:57.98 SEC     12  
     1) Farrell, Samuel FR              2) Clouser, Kameron SR            
     3) Licata, Raphael FR              4) Tarr, Jackson SO               
                  30.85     1:01.68 (30.83)     1:30.86 (29.18)     1:57.98 (27.12)
 12 Iroquois High School                        1:58.90    1:59.96         10  
     1) Adams, Marshall 7               2) Kulbacki, Tanner JR            
     3) Greier, Devon SO                4) Andrzejewski, Derrick JR       
                  32.08     1:05.43 (33.35)     1:35.29 (29.86)     1:59.96 (24.67)
 13 Cheektowaga High School                     2:01.77    2:01.63          8  
     1) Mazur, Szymon SR                2) McCullor, Owen JR              
     3) Rozanski, Matt SO               4) Bellaus, Adam SR               
                  32.30     1:06.65 (34.35)     1:37.14 (30.49)     2:01.63 (24.49)
 14 Pioneer High School                         1:58.49    2:01.80          6  
     1) Marks, Zachary SO               2) Kless, Ean FR                  
     3) Fontaine, Peyton SO             4) Priel, Aaron SR                
                  31.61     1:07.08 (35.47)     1:36.84 (29.76)     2:01.80 (24.96)
 15 Williamsville South                         2:04.00    2:01.95          4  
     1) Bubb, David JR                  2) Shimanovich, Paul SR           
     3) Stevens, Kevin FR               4) Moore, Ryan SR                 
                  31.18     1:04.02 (32.84)     1:35.32 (31.30)     2:01.95 (26.63)